Hizmetlerimiz
Hizmet Bölgelerimiz
Duyurular

Kadıköy Eşya Depolama

Tarih: 1 Mart 2017 | Kategori: Eşya Depolama, Hizmet Bölgeleri, İstanbul Eşya Depolama | Ziyaret: 122 Kez

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama hizmetini güvenli yöntemlerle sözleşmeli ve garantili bir şekilde sunuyoruz. Kadıköy parça Eşya Depolama firmaları ve fiyatları içinde en avantajlı hizmeti sunan şirket olarak hizmetinizdeyiz. Eşyaların depolarımızda emanete alındıktan sonraki süreçlerde müşteri bilgilendirme ve takibini başarılı bir şekilde yapmaktayız. ;İstanbul Kadıköy Eşya Depolama alanımız toplam 4000 metre kare kapalı alanda 3 kattan oluşmaktadır. Güvenlik kameralarıyla takip yapılmakta olup, 7/24 canlı yayın yapan güvenlik kameralarımız sayesinde içiniz rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

 

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama çalışmalarımızı son 30 yılı aşkın süredir sürdürmekteyiz. Evinizde, ofisinizde, büronuzda fazla yer kaplayan eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmekteyiz. Eşyalarınızı atmaya kıyamadığınız tarihi eser eşyalarınız, baba yadigarı eşyalar, hediyeler, eski eşyalarınız ve değerli ev eşyalarınızı depolarımızdaki emanet bölümünde muhafaza etmekteyiz. Bunun yanında en önemli hususlardan biri olan gereksiz kira ödemelerin de önüne geçmek için depolama hizmeti sunuyoruz. Örneğin; il dışına çıkacaksınız ve dönemsel olarak 6 ay gibi bir süre sonra tekrar geri döneceksiniz. Bu durumda 6 aylık süre zarfında yapılacak aylık ödemeler, ortak giderleri ve kira masraflarınızın ödenmesi gereksiz olacaktır. Hem zamandan hem de maddi anlamda tasarruf sağlamak için  en mantıklısı eşyalarınızı bu süre zarfında depolarımızda bekletmenizdir. Geri döndüğünüz zaman tekrar eşyalarınızı alır yeni evinize geçersiniz. Eşyaların nakliyesi ve taşınmasının yanında kurulum,, montaj ve de montajları da tarafımızca yapılabilmektedir.

 

Kadıköy Ev Eşyası Depolama

Kadıköy Ev Eşyası Depolama hizmetini arayan ve bundan faydalanmak isteyen değerli müşterilerimiz için özel çözümler geliştiriyoruz. Gereksiz harcamalar ve ödemelerin de önüne geçilerek daha makul planlar çıkarmaktayız.

 

Kadıköy Eşya Depolama Firmaları

Kadıköy Eşya Depolama Firmaları ve Şirketleri içerisinde deneyimli, güvenilir, uzman profesyonel nakliye şirketi bulmak zor bu anlamda aradığınız şirket biziz. Buyurun gelin büromuzda oturalım yazılı sözleşme imzalayalım gerekli bütün tedbirleri alarak eşyanızı taşıyıp depolarımızda muhafaza edelim.

 

Kadıköy Eşya Depolama Fiyatları

Kadıköy Eşya Depolama Fiyatları açısından bakıldığında en uygun ucuz ücretlerle en güvenli çalışmayı sergiliyoruz. Aylık bir dairenin kira ve ortak gider masrafları 2500 tl gibi bir rakam tutarken Kozcuoğlu Ofis Taşıma firmamız bünyesindeki aylık ödeme tutarınız 300 TL dir ki bu 1 aylık faturanıza veya ortak gider masraflarına denk gelmektedir. Herşey dahil olarak hizmet veren firmamız bünyesinde taşıma, nakliye ve lojistik ile alakalı gerekli bütün iş ve işlemler yapılmaktadır.

 

 

evden eve nakliyat etiket Google Etiketler:, , , ,
Kiralık Eşya Depolama Facebook Kiralık Eşya Depolama Twitter Kiralık Eşya Depolama Google+