Hizmetlerimiz
Hizmet Bölgelerimiz
Duyurular

Kadıköy Kiralık Nakliyat Depolama

Kadıköy Kiralık Nakliyat Depolama

Kadıköy Kiralık Nakliyat Depolama

İstanbul Kadıköy Nakliyat Depolama hizmetimiz ile Kadıköy’ de yer alan Depomuz eşya depolama, ev depolama, iş yeri depolama, Parça eşya depolama gibi daha bir çok ihtiyacınızı giderecek kapasiteyle çalışmaktadır.  İstanbul Kadıköy, Maltepe, Tuzla, Ataşehir ve İstanbul’un daha bir çok bölgesinde ucuz fiyata Güvenlikli ve Sigortalı Depolarımızda eşyalarınızı depolamaktayız.

Kadıköy Kiralık Nakliyat Depolama - depolama kiralık nakliyat depolama, kiralık depo, istanbul kiralık depo, evden eve nakliyat depolama

Kadıköy Kiralık Nakliyat Depolama Adresi

Kadıköy Kiralık Nakliyat Depolama Adresimiz İletişim sayfamızdan edinebileceğiniz gibi aşağıdaki numaralardan da ulaşabilirsiniz.

İrtibat: 0532 138 49 79

 

Kadıköy Kiralık Nakliyat Depolama Alanı

Kadıköy Kiralık Nakliyat Depolama Alanımız Kadıköy ve diğer tüm ilçeler için Toplam 3. 000 Metre kare kapalı alandan ve 3 kattan oluşmaktadır. her katta 4 ayrı bölümden oluşan depomuz Toplam 12 ayrı bölmeden meydana gelmektedir. Kiralık Depomuz da güvenlik her şeyden önce gelmektedir. Her katta 1 Özel güvenlik görevlimiz yer almakta, Ayrıca her bölmede 1 adet, Her katta 4 Adet ve Toplamada 15 adet 7/24 çekim yapan ve kayıt altına alınan Güvenlik kameralarımız yer almaktadır. Depomuz iç ve Dış güvenliği hem kameralarla hem de özel güvenlik elemanlarımızca takip edilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kendilerine web sitemiz üzerinden 7/24 izleme olanağı sunmaktayız.

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama hizmetimiz Her türlü eşyalarınız için geçerlidir. Beyaz Eşya Depolama, Mobilya Depolama, Yatak Odası Depolama, Çocuk Odası Depolama, Koltuk Depolama, Masa sandalye Depolama, TV Depolama, Büro ve Ofis Depolama gibi daha bir çok alanda Depolama olanağı sağlamaktayız.

 

Kadıköy Parça Eşya Depolama

Kadıköy Parça Eşya Depolama hizmetimizde evinizde fazla yer kaplayan tek tük eşyalarınız var ise Örneğin yeni taşındığınız yere fazla gelen bir Köşe Koltuk takımız, Koltuk Takımları, Televizyon, Yemek Masası, Yemek takımı, Bar Takımı gibi eşyalarınız satmanıza veya atmanıza gerek yoktur. Çok cüzzi uygun fiyatlarla Parça Eşyalarınızı depolarımızda güven içinde bekletmekteyiz.

evden eve nakliyat etiket Google Etiketler:, , , ,
Kiralık Eşya Depolama Facebook Kiralık Eşya Depolama Twitter Kiralık Eşya Depolama Google+