Hizmetlerimiz
Hizmet Bölgelerimiz
Duyurular

Ortaköy Eşya Depolama

Tarih: 3 Haziran 2017 | Kategori: Hizmet Bölgeleri, İstanbul Kiralık Depo, Kiralık Depo | Ziyaret: 81 Kez

Ortaköy Eşya Depolama

Ortaköy Eşya Depolama

Ortaköy Eşya Depolama

Ortaköy Eşya Depolama firmamız Ortaköy’ de ev eşyası, ofis eşyaları başta olmak üzere özel eşya depolama hizmeti sunar. Eşya depolama ve saklama arayışında olan siz değerli müşterilerimize özel çözümler geliştirdik. Bunların başında kişiye özel kapalı bölmelerden oluşan güvenlik kamarasıyla izlenen depolarımızda klima da mevcuttur. Güvenlik ve hijyeni ön planda tutan firmamız eşya saklama koşullarını oluşturup eşyalarınızı güvende tutar.

 

Ortaköy Eşya Depolama Hizmeti

Ortaköy Eşya Depolama Hizmeti burada ayrıntılı olacak anlatılmıştır. Hizmetlerimizden yararlanmanız için yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek gerisini bize bırakın. Profesyonel Hizmet anlayışı alanında uzman personel kadromuzla her türlü taşıma nakliye ve depolama çalışmalarını yapmaktadır.

 

Ortaköy Eşya Depolama Fiyatları

Ortaköy eşya depolama fiyatları aylık olmakta olup, çok cüzzi ücretler karşılığı eşyalarınızın depolarımızda saklama hizmeti vermekteyiz. eşyalarınızın hacmine, (1+1, 2+1, 3+1 veya 4+1 ev eşyası) miktarına göre fiyatlarımız değişmekte olup fiyatlarımız 100 tl ile 400 tl arası değişmektedir.

 

evden eve nakliyat etiket Google Etiketler:, , , ,
Kiralık Eşya Depolama Facebook Kiralık Eşya Depolama Twitter Kiralık Eşya Depolama Google+